ESPES 2017

Z przyjemnością informujemy, że nasza Klinika będzie w tym roku organizować 7. Kongres Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych Endoskopowych (ESPES). Profesor Dariusz Patkowski został wybrany Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego tego wydarzenia i tym samym odbędzie się ono we Wrocławiu. Wszelkie informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://www.ESPES2017.pl

Read more...

Podaruj 1% na Klinikę

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele

z przyjemnością informujemy, że w tym roku także będzie można oddawać 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia, a tym samym na naszą Klinikę. Będziemy wdzięczni za każdy gest!

Dane:
Stowarzyszenie dla Rozwoju Chirurgii Dziecięcej, ul. M. Skłodowskiej-Curie 52, 50-369 Wrocław
KRS 0000401614

Dziękujemy bardzo,
prosimy o przekazanie informacji wśród Państwa znajomych,
Zespół Stowarzyszenia i Kliniki

Read more...

Apel

Szanowni Państwo, ku końcowi zbliża się generalny remont jednego z dwóch oddziałów naszej Kliniki. Wciąż niestety brakuje około 300 000 zł. O szczegółach mówi Kierownik Kliniki Profesor Dariusz Patkowski w wywiadzie dla telewizji TVN.

» http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/lekarze-zbieraja-na-remont-kliniki-chirurgii-i-urologii-dzieciecej,600845.html

Przypominamy o dedykowanej temu remontowi Akcji "Uśmiechnij Dziecko - Wyremontuj Klinikę" - jeśli ktoś z Państwa, z firm mógłby i chciał dołożyć znaczącą cegiełkę na finał naszego remontu bardzo prosimy o kontakt lub przelewy na konto Akcji.

 

Konto bankowe zbiórki: 17 1020 5226 0000 6002 0474 1908

Stowarzyszenie dla Rozwoju Chirurgii Dziecięcej
ul. M. Skłodowskiej-Curie 52
50-369 Wrocław

Telefon do sekretariatu Kliniki: 71 770-30-01

 

Każdy gest się liczy - dziękujemy!

Read more...

Kolejny etap

W naszej Klinice trwa remont generalny oddziału dzieci małych (od narodzin do 4 roku życia) na 3 piętrze. Jak wielkie to przedsięwzięcie możecie Państwo zobaczyć w poniższej galerii. Przy tej okazji przypominamy o trwającej akcji "Uśmiechnij Dziecko - Wyremontuj Klinikę" - wciąż potrzebna jest pomoc finansowa abyśmy mogli jak najszyciej i z jak najlepszym efektem zakończyć ten długo wyczekiwany remont. Więcej informacji o tym jak pomóc na http://www.WyremontujKlinike.pl Dziękujemy!

Read more...

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /chdzpl-2016/templates/gk_creativity/html/com_k2/templates/default/category.php on line 191